• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: SPI
  • Kontakt: Kamila D
  • Telefon: 000000000
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Dla naszego Partnera poszukuję osoby na stanowisko:

POMOC KSIĘGOWEJ

Miejsce pracy: Warszawa/Zdalna

WYMAGANIA:

•      Mile widziana znajomość programu Enova365,

•      Znajomość Excel w stopniu dobrym,

•      Znajomość zasad księgowości,

•      Chęć do nauki,

•      Zdolność łatwego rozwiązywania problemów,

•      Otwartość na ludzi.

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•      Wdrożenia systemu Enova365 w zakresie: księga handlowa, KpiR, środki trwałe,

•      Konsultacje telefoniczne i e-mailowe.

 OFERUJEMY:

•      3 miesięczny okres próbny,

•      Umowa w formie dowolnej,

•      Godziny pracy 9-17, ale zdarza się, że Klient może oczekiwać wsparcia w godzinach wieczornych lub w soboty – wtedy można sobie te godziny odebrać,

•      Praca 90% zdalna, 10% w biurze

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez stronę www.sprawniwpracy.com