DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Prowork.PL
  • Kontakt: anna kaczorowska
  • Telefon: 223236335
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pielęgniarka
Klient ProworkPl MED, prywatny, kameralny ośrodek opieki długoterminowej dla seniorów w Warszawie/ Bemowo świadczący opiekę dla ok 60 pacjentów,  zatrudni pielęgniarkę koordynującą lub oddziałową do kierowania zespołem pielęgniarsko - opiekuńczym. Główne obowiązki to monitorowanie procedur medycznych, zarządzanie personelem, zarządzanie budżetem, dbanie o komunikację i pozytywne relacje z pacjentami i ich rodzinami, dbanie o ustalone standardy procedur medycznych i usług ośrodka. Praca na pełny etat pon - piątek - 40 godzin tygodniowo/ oferowane elastyczne godziny pracy. Doświadczenie związane z pracą w prywatnym sektorze usług medycznych będzie dodatkowym atutem, pracodawca zapewnia  szkolenia związane z długoterminową opieką nad osobami starszymi.

Wymagania
- wykształcenie kierunkowe - pielęgniarstwo
- doświadczenie 1-2 lata na podobnym stanowisku jako pielęgniarka koordynująca/ oddziałowa lub kierownik zespołu pielęgniarsko - opiekuńczego
- specjalizacja pielęgniarska z dziedziny geriatrii/ opieki długoterminowej będzie dodatkowym plusem
- mile widziane doświadczenie związane z pracą z osobami starszymi
- gotowość do podjęcie stałej pracy w rejonie Warszawa / Bemowo. 

Warunki
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat lub umowa kontraktowa 
- Stały kontrakt w wymiarze 40 godzin tygodniowo - praca poniedziałek - piątek/ elastyczne godziny pracy.
- B. atrakcyjne wynagrodzenie dla pielęgniarki oddziałowej/ koordynującej do negocjacji 
- Pakiet pracowniczy, w tym prywatna opieka lekarska

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania pracą jako Pielęgniarz/ Pielęgniarka  Oddziałowa Warszawa, zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek / pielęgniarzy w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje preferowane wynagrodzenie i inne kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy dla pielęgniarki  i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Kontakt i dane o firmie
O firmie Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.
Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"