PRACA W CENTRUM, BIURO SPRZEDAŻY, PODSTAWA + PROWIZJE.

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 2 550-5 000 PLN/m-c
  • Firma: databroker S.A.
  • Kontakt: Radosław Wnukowski
  • Telefon: 507010426
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
WARSZAWA i okolice

Poszukuję osób chętnych do pracy stałej lub dorywczej w biurze sprzedaży w centrum Warszawy.

Super dojazd i elastyczne godziny.

Nie masz jeszcze doświadczenia? Martwisz się, że Twoje CV nie wygląda dobrze? A kogo to obchodzi? Na pewno nie nas:)

Nie wymagamy doświadczenia, szukamy osób swobodnych, komunikatywnych i bystrych.

Praca w centrum Wawy, stacjonarna, telefoniczna obsługa Klienta, godziny pracy do wyboru od 16 zł/ godz + prowizje za sprzedaże. Weekendy wolne.

Wyślij Cv i dowiedz się więcej.

Termin: od już, godziny pracy do wyboru
nie ma dress codu, luźna atmosfera

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez databroker S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (t.j. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)
Firma databroker proponuje elastyczną pracę na stanowisku Specjalisty ds. obsługi Klienta/Sprzedaży.

Jeśli znudziła Ci się praca na stanowisku roznosiciela ulotek - spróbuj sił w naszym biurze!

Praca idealna na początek drogi zawodowej- gwarantujemy szkolenie i nie wymagamy doświadczenia. 

Gwarantujemy:
Świetna lokalizacja - dwa przystanki od centralnego, dobry dojazd metrem, tramwajem, autobusem, dobra lokalizacja dla osób dojeżdżających spoza Warszawy. W pobliżu firmy KFC, McDonalds, Hala Mirowska.

Praca polega na połączeniach wychodzących do Klienta biznesowego, od pon do pt. Sam wybierasz godziny pracy. Dobra zarobki: podstawa od 13,70 zł/godz + prowizje.

Wymagamy odwagi w kontaktach z ludźmi, komunikatywności, umiejętności obsługi komputera, reszty nauczymy :)

Zainteresowany/a? Ślij Cv i czekaj na telefon.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez databroker S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (t.j. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)
Informujemy, że:
Administratorem danych jest databroker S.A z siedzibą w Warszawie, ul. Elektoralna 12A, 00-139 Warszawa. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych databroker S.A. jest możliwy pod adresem: @
Dane osobowe przetwarzane są dla potrzeb procesu rekrutacji databroker S.A. na podstawie wyrażonej powyżej zgody, stosownie do treści art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) w celu zapewnienia administratorowi możliwości ustalenia, realizacji lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami prawnymi. Podanie danych w zakresie: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, natomiast dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne 
do realizacji celów rekrutacyjnych. Pominięcie informacji obowiązkowych może skutkować odrzuceniem oferty pracy na etapie wstępnej weryfikacji.
Dane osobowe przechowywane będą przez administratora przez okres 3 lat, licząc od zakończenia roku kalendarzowego, w którym zakończyła się rekrutacja. Mogą być udostępniane Unified 
Factory S.A. z siedzibą w Warszawie Aleja Solidarności 117/309, 00-140 Warszawa, jako dostawcy systemu informatycznego. 

Każdej osobie, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w jej ofercie pracy przez databroker S.A. przysługują następujące prawa:

- prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
- prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, 
- prawo do przenoszenia danych,
- prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
- prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych, ul. Stawki 2, 
00-193 Warszawa.
Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"