DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 000-10 000 PLN/m-c
  • Firma: Polski Holding Obronny
  • Kontakt: Anna Orłowska
  • Telefon: 785910072
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Firma Polski Holding Obronny sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

TUTAJ PODAJ STANOWISKO

Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA:·

·         samodzielność,

·         min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         wykształcenie wyższe,

·         praktyczna znajomość branży IT,

·         umiejętność pracy pod presją czasu,

·         umiejętność strategicznego myślenia,

·         pożądana znajomość języka angielskiego,

·         prawo jazdy kategorii B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Monitorowania poprawności działania stacji roboczych oraz fizycznych elementów sieci komputerowej,

       Prowadzenia ewidencji sprzętu komputerowego,

    • Zarządzanie kontami użytkowników w AD,
    •  Prowadzenia serwisu sprzętu i oprogramowania biurowego oraz opieki nad aktywnymi/pasywnymi elementami sieci komputerowej firmy,
    •  Wsparcie użytkowników oraz prowadzenia instruktaży pracowników w zakresie obsługi stacji roboczych oraz aplikacji biurowych oraz bankowości elektronicznej,
    •   Wsparcie użytkowników mobilnych (poza centralą i na terenie kraju),
    •  Obsługa telefonii komórkowej i stacjonarnej,
    •  Współpraca z dostawcami sprzętu, urządzeń i oprogramowania,
    •  Administrowania środowiskiem poczty elektronicznej w wyznaczonych sektorach,
    •  Utrzymanie baz danych pomocniczych zainstalowanych na serwerach przedsiębiorstwa, w tym instalowania, aktualizacji i wsparcie użytkowników,

OFERUJEMY:

  •          stabilne zatrudnienie,

  •         pracę w profesjonalnym zespole.

  •         możliwość stałego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji,

Polski Holding Obronny sp. z o.o. specjalizuje się w świadczeniu usług i dostarczaniu produktów w następujących grupach produktów:

  • bezpieczeństwo organizacji,
  • usługi z obszaru cyberbezpieczeństwa,
  • usługi zapewniające trwałość i bezpieczeństwo łańcucha dostaw,
  • usługi zapewniające ciągłość i bezpieczeństwo informacji oraz zasobów informacyjnych,
  • ochrona obiektów – rozumiana jako ochrona fizyczna i zaawansowana ochrona hybrydowa z szerokim zastosowaniem technologii monitorujących, detekcji oraz narzędzi mobilnych,
  • usługi doradcze wraz ze wsparciem eksperckim,
  • organizacja szkoleń i wydarzeń szkoleniowych, promocyjnych i edukacyjnych dla bezpieczeństwa.

Naszym założeniem jest odgrywanie roli strategicznego partnera dla naszych Klientów, zapewniającego pełne, elastyczne i kompleksowe stosowanie narzędzi i rozwiązań pomagających realizować ich cele organizacyjne i biznesowe.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski Holding Obronny sp. z o.o.  w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych."