• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Fundacja Integracja
  • Kontakt: Kamila
  • Telefon: 505602848
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Dla naszego Partnera poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MONITORINGU

Oferta skierowana jest dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub orzeczeniem równoważnym

Opis stanowiska

– Raportowanie stanu zapełnienia urządzeń klienta w raporcie wg ustalonego wzoru
– Odbieranie połączeń przychodzących w sprawach realizacji oraz awarii, przekazywanie otrzymanej informacji do odpowiednich adresatów,
– Reagowanie na informację w zleceniach od klienta o włamaniach lub ich próbach oraz skimmingu lub innej sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu,
– Nadzór nad pracą programu do automatycznej wysyłki zleceń (ewentualny reset w przypadku zawieszenia) lub gotowość do wysyłki ręcznej zleceń w przypadku awarii,
– Nadzór GPS nad dedykowanymi transportami,
– Obsługa zgłoszeń telefonicznych klientów dotyczących platformy www (do 21:00 bez weekendów)
– Analiza stanów gotówkowych waluty i PLN dla podległych jednostek terenowych,
– Analiza uzupełnień poszczególnych kategorii finansowych,
– Analiza tras konwojowych pod kątem optymalizacji czasu pracy oraz liczby kilometrów,
– Analiza siatki klientów pod kątem optymalizacji obsługi przez trasy konwojowe,
– Analiza godzin obsługi punków przy zachowaniu standardów obsługi,
– Analiza trendów i praca na wskaźnikach,
– Praca w godzinach nocnych po 6 godzin 2 lub 3 dni i raz w weekend 8 godzin, tygodniowo do 30 h

Wymagania stanowiska

– znajomość EXCELA w stopniu dobrym
– uzupełnianie baz w systemie informatycznym
– wsparcie procesów monitoringu w firmie
– analityczne myślenie
– raportowanie i monitorowanie procesów w firmie
– raportowanie prac
– praca w godzinach nocnych oraz w weekendy, czas pracy nie przekracza 30 h tygodniowo

Oferujemy

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– pomoc koordynatorów osób niepełnosprawnych
– liczne szkolenia, w tym także z EXCELA
– pracę maksymalnie 3 razy w tygodniu
– pracę zdalną
– miłą atmosferę w pracy
– terminowe wypłaty wynagrodzeń

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O PRZESŁANIE APLIKACJI POPRZEZ STRONĘ WWW.SPRAWNIWPRACY.COM

Aplikacje przesłane poprzez stronę JOBER.pl są równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych poprzez Fundację Integracja oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji w ramach prowadzonych działań statutowych