• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Disjob
  • Kontakt: Małgorzata Dondzbach
  • Telefon: 730533954
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik ochrony

Poszukujemy osób chętnych do pracy w ochronie w sklepach odzieżowych, spożywczych, ze sprzętem RTV i AGD , budowlanych oraz drogeriach.

Miejsce pracy: Warszawa, Piaseczno, Pęcice, Marki, Józefów.

Obowiązki:

- Ochrona obiektu

- Monitoring oraz obchód

- Dyskretna obserwacja sali sprzedaży

- Przeciwdziałanie kradzieży

Wymagania:

- Orzeczenie o niepełnosprawności

- Kultura osobista

- Sprawność fizyczna pozwalająca na pracę stojącą i w ruchu

Gwarantujemy:

- Umowę o pracę

- Wynagrodzenie na czas

- Zwrot za leki

- Pakiet Luxmed

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV .

Nadsyłane dokumenty powinny zawierać klauzulę RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez disjob, zawartych w tym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym i [do wyboru] przyszłych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)"

Nr licencji agencji zatrudnienia - 22155 www.job4dis.com