DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PV Poland
  • Kontakt: Anna L.
  • Telefon: ---
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Praktykant

PV Poland Sp. z o.o. to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży odnawialnych źródeł energii. W naszej działalności kierujemy się najwyższymi standardami obsługi klienta, oferując tylko najlepsze rozwiązania na rynku. Jakość oferowanych przez nas produktów i usług oraz zadowolenie Klientów przysporzyły nam wielokrotne wyróżnienia w rankingach firm fotowoltaicznych.

Renoma naszej Firmy pozwoliła nam na zajęcie 3 miejsca na podium w rankingu najlepszych firm fotowoltaicznych 2021 organizowanym przez portal enerad.pl. Znaleźliśmy się także w zestawieniu 10 najlepszych firm fotowoltaicznych w Warszawie. Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy:

Praktykanta/tki do Działu Finansowego (płatna praktyka)
Warszawa, ul Adama Branickiego 15

Wymagania

  • Student/tka kierunków ekonomia, finanse i rachunkowość, bankowość i usługi finansowe lub kierunków pokrewnych;
  • zdolność analitycznego myślenia i kreatywność;
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy;
  • zdolność szybkiego uczenia się;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office 365;
  • dyspozycyjność w wymiarze min. 20 godzin tygodniowo;

Obowiązki:

  • dodawanie elektronicznych faktur do folderów;
  • tworzenie not księgowych;
  • opisywanie faktur;
  • obsługa korespondencji związanej z finansami (odpowiadanie na e-maile, odbieranie telefonów i udzielanie informacji);
  • wysyłanie faktur zaliczkowych;
  • wykonywanie prostych zadań w systemie Finansowo-Księgowym Comarch Optima;
  • inne prace zlecone w ramach funkcjonowania Działu Finansowego;

Oferujemy:

  • płatną praktykę w Dziale Finansowym;
  • elastyczny czas pracy w wymiarze od 20-40h/tygodniowo;
  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych;
  • wsparcie i opiekę ze strony doświadczonych Kolegów z Zespołu;
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy, w młodym lecz doświadczonym Zespole;
  • startupową kulturę pracy;
  • praktykę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce;

"Przesłanie CV i aplikacja na przedmiotową ofertę praktyki jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez PV Poland Sp.z.o.o.  danych osobowych w celach niezbędnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych przez PV Poland Sp.z.o.o. w celach rekrutacyjnych jest dostępnych na stronie internetowej www.pvpoland.pl w zakładce „kariera".