• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PREMIUM CONSULTANTS SP. Z O.O.
  • Kontakt: Agata Przespolewska
  • Telefon: 519165073
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Product Manager

KLUCZOWE ZADANIA:

  • ponadprzeciętna kreatywność i przewidywanie potencjalnych potrzeb klientów,
  • praca nad nowymi produktami i usługami oraz modyfikowanie już istniejących,
  • przygotowywanie analiz o sytuacji rynkowej i trendach na rynku,
  • analizowanie konkurencji i weryfikowanie potrzeb klientów B2B i B2C,
  • koordynacja obiegu informacji między marketingiem a sprzedażą,
  • współtworzenie skryptów szkoleniowych dla osób odpowiadających za sprzedaż, dotyczących poszczególnych produktów,
  • opracowanie polityki cenowej dla danego produktu,
  • współpraca z działem dotacji i grantów,
  • współodpowiedzialność za wyniki i realizację budżetu.

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane marketing, ekonomia);
  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • cechuje Cię dojrzałość, samodzielność, dobra organizacja czasu pracy;
  • potrafisz robić wiele rzeczy w tym samym czasie i sprawia Ci to przyjemność;
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków;
  • jesteś osobą zmotywowaną do pracy i zaangażowaną;
  • posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • znasz język angielski.

ZAPEWNIAMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt managerski lub umowę o pracę;
  • pracę w ciekawej, pełnej wyzwań firmie;
  • autonomię;
  • dynamiczne środowisko pracy, wśród ludzi, którzy lubią to co robią;
  • niezbędne narzędzia pracy.