• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 000-16 000 PLN/m-c
  • Firma: Human4Human Recruitment
  • Kontakt: Maria Kasperkiewicz
  • Telefon: 693 949 172
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Jeżeli rozumiesz, jaką rolę pełni Product Owner przy budowie innowacyjnych rozwiązań, potrafisz doskonale zrozumieć potrzeby użytkowników i zaproponować im najlepsze rozwiązania, a kreowanie wizji rozwoju produktu cyfrowego na najbardziej dynamicznym rynku inwestycyjnym ostatnich lat to wyzwanie dla Ciebie, to z pewnością zainteresuje Cię oferta naszego Partnera platformy która umożliwia automatyzację inwestycji na rynku kryptowalut.

Product Owner

Miejsce pracy: Warszawa Polska

WYMAGANIA:

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku na styku technologii i biznesu,
  • Znajomości rozwiązań w modelu SaaS,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Umiejętności badania efektywności wprowadzanych rozwiązań,
  • Preferowane doświadczenie na rynku kryptowalut/finansowym/rynków kapitałowych,
  • Umiejętności przekładania oczekiwań biznesowych na wytyczne dla zespołów technicznych,
  • Umiejętności pracy z klientem i użytkownikami platformy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kreowaniem wizji rozwoju produktu w postaci platformy w modelu SaaS,
  • Tworzeniem strategii wprowadzania nowych funkcjonalności do istniejącej platformy,
  • Wprowadzeniem na rynek nowego produktu w modelu SaaS,
  • Bezpośrednią współpracą z zarządem w kontekście wyznaczania celów i wskaźników ich realizacji,
  • Bieżącym nadzorem nad realizacją projektu w porozumieniu z zespołem technicznym,
  • Pozyskiwaniem partnerów do współpracy z Platformą,
  • Badaniem satysfakcji klientów z wprowadzonych rozwiązań,
  • Śledzeniem działań konkurencji w celu powielania dobrych praktyk biznesowych.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności,
  • Bezpośredni styk z perspektywicznymi rynkami i technologiami,
  • Możliwość pracy hybrydowej z biura w Warszawie,
  • Elastyczność w kwestii formy nawiązania współpracy,
  • Niezbędne narzędzia,
  • Dużą samodzielność w pracy, brak micro-managementu.

Automatyzacja inwestycji na rynku kryptowalut.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”