• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Świt
  • Kontakt: Iwona
  • Telefon: 223305871
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Jesteśmy polską firmą, producentem wyrobów biobójczych i kosmetyków z ponad 75– letnim doświadczeniem na rynku. W związku z ekspansją i dynamicznym rozwojem poszukujemy do Działu Marketingu Product Managera, który będzie odpowiedzialny za opracowanie, przygotowanie i wprowadzanie nowych produktów na rynek.

product MANAGER

MIEJSCE PRACY: HALINÓW (okolice warszawy)

Główne zadania obejmują:

·         tworzenie propozycji nowych produktów na podstawie analiz rynkowych i trendów

·         nadzorowanie procesu wdrożenia nowych produktów na rynek zgodnie z ustawą o produktach kosmetycznych oraz wymogami normy ISO 9001

·         współpraca z grafikami, zaopatrzeniem i dostawcami nad realizacją projektów opakowań

·         współpraca z działem R&D nad rozwojem nowych produktów

·         współpraca Działem Sprzedaży przy przygotowaniu i implementacji materiałów i programów marketingowych

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: marketing, zarządzanie produktem

·         min. 3 lat doświadczenia na stanowisku Product Managera w branży kosmetycznej (warunek konieczny)

·         doświadczenie w tworzeniu nowych produktów we współpracy z działem R&D

·         umiejętności efektywnego zarządzania czasem i współpracy między działowej

·         zainteresowania branżą kosmetyczną, znajomości trendów

·         silna orientacja na realizację celów

·         bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

·         bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office

Co oferujemy?

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menedżerski

·         możliwość pracy z polską marką cieszącą się uznaniem klientów i konsumentów

·         ciekawe wyzwania

·         szansę na realizację własnych pomysłów

·         niezbędne narzędzia pracy

·         zniżki na pobyt wypoczynkowy w ośrodkach firmy

·         rabat na zakup produktów firmowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]