• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10 000-14 000 PLN/m-c
  • Firma: Human4Human Recruitment
  • Kontakt: Maria Kasperkiewicz
  • Telefon: 693 949 172
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista PHP
Jeżeli interesujesz się światem krypto, z pewnością zainteresuje Cię również projekt aplikacji naszego partnera, która umożliwia automatyzację inwestycji na tym rynku. Do projektu ściśle powiązanego z platformą kryptowalut poszukujemy obecnie doświadczonego kandydata, gotowego do samodzielnej pracy w niewielkim zespole na stanowisko:

Developera PHP

Miejsce pracy: Warszawa Polska

WYMAGANIA:

  • Specjalistycznej wiedzy technicznej pozwalającej na swobodną pracę (min. 3 lata doświadczenia z: PHP, Symfony, Docker, RabbitMQ)
  • Ogólnej znajomości rynku IT, technologii i ich zastosowań
  • Mile widziana znajomość AWS i Redis, zdolność do pracy w architekturze mikroserwisów;
  • Preferowane doświadczenie w pracy z kryptowalutami/rynkiem FinTech
  • Silnych zdolności do pracy indywidualnej, planowania własnego czasu pracy i obowiązków
  • Dążenia do samodzielności i kreatywnego podejścia do problemów
  • Umiejętności biznesowych pozwalających na reprezentowanie firmy przed klientami zewnętrznymi i dostawcami
  • Umiejętności do nadzorowania i rozliczania pracy innych, mniej zaawansowanych członków zespołu;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pracą nad rozwijaniem funkcjonalności aplikacji automatyzującej inwestycje na giełdach kryptowalut
  • Działaniami z zakresu integracji, m.in. z: giełdami kryptowalut i komunikatorami internetowymi
  • Tworzeniem i rozwijaniem botów
  • Samodzielnym zarządzaniem warstwą techniczną aplikacji (ze wsparciem innych członków zespołu programistycznego)
  • Kontaktem z klientami i dostawcami

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności (do 14000 PLM/m netto na B2B)
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej z biura w Warszawie
  • Elastyczność w kwestii formy nawiązania współpracy
  • Niezbędne narzędzia
  • Dużą samodzielność w pracy, brak micromanagementu

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”