DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Orienta Polska
  • Kontakt: Orienta Polska
  • Telefon: 22 620 27 67
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Project Manager

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy oferującej rozwiązania IT, z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży cyfrowej, która jest obecna ze swoimi oddziałami w 4 krajach europejskich: Włoszech, Niemczech, Szwajcarii i Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

PROJECT MANAGER

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie strategii zarządzania projektami oraz procesu ustalonego przez LIne Managera
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej i skutecznej realizacji zaprojektowanych przez firmę projektów i rozwiązań
  • Zarządzanie projektami wewnętrznymi, rozwiązywanie problemów
  • Określanie optymalnego przebiegu działań w odniesieniu do zaprojektowanych planów wdrożeniowych i zarządzanie projektem
  • Tworzenie szczegółowych planów projektu w celu monitorowania i śledzenia postępów
  • Monitorowanie projektów i podejmowanie działań naprawczych;
  • Wprowadzenie nowych strategii w celu zwiększenia wydajności i skuteczności procesów projektowych
  • Tworzenie i utrzymywanie kompleksowej dokumentacji projektu

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • Wykształcenie w zakresie zarządzania projektami
  • Znajomość języka niemieckiego - poziom B2/C1
  • Znajomość branży IT
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Agile będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność planowania i organizacji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna itp.)
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Przyjazną atmosferę i pracę z doświadczonym zespołem

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl.
Certyfikat agencji pracy: 13347