DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: P.B.A. Doradztwo Personalne
  • Kontakt: Pawel
  • Telefon: 501360406
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Konstruktor produktu / Projektant

Podstawowe zadania realizowane na stanowisku:

· Projektowanie konstrukcyjne nowych wyrobów z tworzyw sztucznych (głównie artykuły dla małych dzieci i rodziców);

· Prowadzenie ustaleń technicznych z poddostawcami elementów gotowych w zakresie realizowanego projektu;

· Wsparcie inżynierskie i konstrukcyjne dla projektantów wzornictwa;

· Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących produktach;

· Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej dla nowych oraz istniejących projektów

Pożądane kompetencje i kwalifikacje na stanowisko:

· Biegła znajomość oprogramowania SolidWorks;

· Znajomość procesu wtrysku tworzyw sztucznych oraz mechaniki i budowy form wtryskowych;

· Wykształcenie wyższe z zakresu projektowania w tym form wtryskowych, przetwórstwa tworzyw sztucznych, mechaniki lub pokrewnym jest wskazane;

· Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom A2/B1);

Oferujemy:

· Pracę przy projektowaniu wyrobów, które podczas produkcji podlegają procesowi wtrysku, wtrysku z rozdmuchem, zgrzewaniu czy zdobieniu;

· Projektowanie wyrobów z typowych tworzyw sztucznych jak i biodegradowalnych czy bio-surowców;

· Bliską współpracę z laboratorium wyspecjalizowanym w badaniach nowych rozwiązań i nowych wyrobów, co pozwala na skuteczną pracę z prototypowaniem

Warunki pracy:Konstruktor produktu / Projektant