• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 500-4 000 PLN/m-c
  • Firma: Agencja Pracy Team4Sales
  • Kontakt: Rekrutacja
  • Telefon: 533-348-006
  • Język obcy: rosyjski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Rekruter
Szukamy do naszego zespołu osoby z doświadczeniem w rekrutacji, ze znajomością języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego.

Stanowisko: Rekruter

Lokalizacja: Warszawa Targówek

Obowiązki:
• samodzielne rekrutowanie kandydatów z obszaru Polski, Ukrainy, Białorusi, Rosji, Kazachstanu itp.
• przygotowanie i publikacja ofert pracy,
• prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznie i osobiście),

Wymagania:
• znajomość języka polskiego oraz ukraińskiego i/lub rosyjskiego
• doświadczenie w rekrutacji
• samodzielny i uporządkowany sposób pracy,
• komunikatywność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.

Oferujemy:
• umowę o pracę (na początek na okres próbny)
• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
• stałe wsparcie merytoryczne naszego zespołu HR.

Czekamy na Wasze cv.

Rekrutację prowadzi Agencja Pracy Team4Sales.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesów rekrutacji prowadzonych przez Agencję Pracy Tymczasowej Team4Sales, nr certyfikatu 21989, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 929 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.