MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Księgowa/Księgowy

Sol Financial Services Polska Sp. z o.o.

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Warszawa (praca hybrydowa / praca zdalna)

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • wiedza umożliwiająca samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania Comarch Optima oraz/lub Symfonia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego
  • sporządzanie sprawozdań i deklaracji
  • utrzymanie dobrych relacji z Klientami, bankami, audytorami, doradcami, itp.

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • stały rozwój i szkolenia
  • praca zdalna / praca hybrydowa
  • zgrany zespół profesjonalistów
  • benefity (prywatna opieka medyczna, ryczałt na paliwo, praca hybrydowa/praca zdalna, parking dla pracowników)

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz do celów przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. poz. 1000)”