• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 110-130 PLN/h
  • Firma: 4IT Solutions Sp. z o.o.
  • Kontakt: www.4it-solutions.pl
  • Telefon: 0
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

DevOps Engineer

Lokalizacja: Warszawa, zdalnie

Wynagrodzenie: 110 – 130 PLN/h (b2b)

Poszukujemy osoby do jednego z zespołów projektowych zajmujących się DevOps, Cloudem, integracją systemów, Big Data, rozwiązaniami mobilnymi i webowymi, mikroserwisami i innymi.

Opis projektu:

Rozwój firmowej platformy do mikroserwisów oraz wdrażanie jej u naszych Klientów, głównie z obszaru bankowego oraz ubezpieczeniowego.

Obowiązki:

·        praca w zespole Scrum nad rozwojem platformy (wewnętrznie rozwój produktu, lub u Klienta wdrożenia produktu);

·        ścisła współpraca z zespołami programistów w celu zrozumienia architektury rozwiązania i prawidłowego zbudowania procesów CI/CD;

·        zarządzanie konfiguracją oraz automatyzacja platformy;

·        zarządzanie systemami monitoringu systemów i aplikacji;

·        analiza i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez zespoły developerskie i utrzymaniowe;

·        integracja komponentów oprogramowania i aplikacji w działające systemy.

Wymagania:

·        min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

·        umiejętność pracy w zespole i chęć dzielenia się wiedzą;

·        praktyczna, bardzo znajomość Kubernetes;

·        praktyczna znajomość narzędzi do orkiestracji/zarządzania konfiguracją (Ansible, Terraform, Terragrunt);

·        znajomość gitops i trunk based development;

·        doświadczenie w rozwoju procesów CI/CD oraz znajomość narzędzi CI/CD (GIT, Gitlab, Jenkins, itp.);

·        znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych (PostgreSQL, ElasticSearch, MongoDB, Redis, itp.);

·        praktyczne doświadczenie na stanowisku związanym z wytwarzaniem oprogramowania (background developerski);

·        znajomość nowoczesnych narzędzi do Stream Processing (Kafka, Flink, Pulsar);

·        znajomość Nexus, Artifactory;

·        znajomość narzędzi do zarządzania secretami HashiCorp Vault, lub podobne;

·        bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy:

·        Formę współpracy - dowolną;

·        Pracę w zespole profesjonalistów;

·        Udział w ciekawych projektach w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.