• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Fundacja Integracja
  • Kontakt: Kamila
  • Telefon: 505602848
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Dla naszego Partnera poszukujemy osoby na stanowisko:

SENIOR JAVA

Oferta skierowana jest dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub orzeczeniem równoważnymPraca stacjonarna Warszawa

Podstawowe obowiązki:
• projektowanie, wytwarzanie, testowanie oprogramowania,
• utrzymywanie kontaktów z klientami określonymi przez pracodawcę,
• świadczenie usług konsultingowych w zakresie IT.

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku Java Developer min. 5 lat,
• doświadczenie na stanowisku Programisty w języku Java i Kotlin
• bardzo dobra znajomość języków programowania,
• bardzo dobra znajomość Spring Boot,
• dobra znajomość Docker,
• doświadczenie w AWS i K85,
• doświadczenie w środowisku NoSQL i podobnych baz,
• doświadczenie w rozwijaniu mikrosystemów DevOps, CI/CD oraz w testowaniu kompleksowych rozwiązań,
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• znajomość lekkich technik wytwarzania oprogramowania (Scrum, Kanban, Lean Development)
• znajomość technologii Java, Git, Spring Boot, Docker, Kubernetes, NoSQL, Google Cloud Platform lub AWS,
• mile widziana znajomość drugiego języka JVM (preferowany Kotlin)
• mile widziana znajomość platformy AWS or GCP
• komunikatywność, chęci do pracy z klientem,
• mile widziana umiejętność pisania tekstów na bloga i chęć uczestnictwa w spotkaniach,
• nastawienie na samorozwój.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• wynagrodzenie od 12 000 złotych brutto,
• prywatne ubezpieczenie w Medicover,
• karta Multisport,
• lekcje języka angielskiego z Native Speakerem,
• startupową atmosferę,
• darmowa kawa, lunch, przekąski i napoje,
• parking rowerowy, pokój gier, prysznic
• nowoczesne biuro,
• szkolenia wewnętrzne,
• brak dress code.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O PRZESŁANIE APLIKACJI POPRZEZ STRONĘ WWW.SPRAWNIWPRACY.COM

Aplikacje przesłane poprzez stronę JOBER.pl są równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych poprzez Fundację Integracja oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji w ramach prowadzonych działań statutowych