• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 000-5 000 PLN/m-c
  • Firma: Critical s.c.
  • Kontakt: Natalia Sobieska
  • Telefon: 531616091
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

SPECJALISTA SEM

praca zdalna

Zakres obowiązków:

  • planowanie i wdrażanie strategii SEM

  • prowadzenie i optymalizacja kampanii SEM

  • kontrola nad budżetami i targetami kampanii SEM

  • analiza efektywności prowadzonych działań

  • sporządzanie raportów i analiz

  • bieżący kontakt z Klientem, prezentacja nowych rozwiązań

  • regularne pogłębianie wiedzy z tematyki związanej z dziedziną SEM

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny)

  • biegła znajomość narzędzi Google Ads, Google Analytics oraz MS Excel (warunek konieczny)

  • umiejętność analizy i interpretacji danych z różnych źródeł

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość mechanizmów działających w kampaniach performance: sposobów pozyskiwania leadów, współczynników konwersji, modeli sprzedaży, KPI

  • nastawienie na zadaniowy tryb pracy

  • sumienność, odpowiedzialność, samodyscyplina

Mile widziane:

  • certyfikaty Google Ads

Oferujemy:

  • pracę zdalną

  • przyjazną i swobodną atmosferę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie od 3000 do 5000 tys. zł netto w zależności od doświadczenia i umiejętności