SPECJALISTA ZAPEWNIENIA JAKOŚCI W PRODUKCJI

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Orienta Polska
  • Kontakt: Orienta Polska
  • Telefon: 22 620 27 67
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta  poszukujemy:

Specjalisty Zapewnienia Jakości w Produkcji

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji systemowej – procedury, instrukcje, wzory formularzy.
  • Nadzorowanie funkcjonowania systemów jakości w produkcji.
  • Nadzorowanie przestrzegania obowiązujących procedur i instrukcji przez Pracowników.
  • Analiza procesów produkcyjnych i towarzyszącej dokumentacji.
  • Nadzór nad wysyłką wyrobów gotowych.
  • Blokowanie/zwalnianie wyrobów gotowych.
  • Analiza, raportowanie i prowadzenie prac mających na celu identyfikację i eliminację niezgodności.
  • Praca na rzecz eliminowania niezgodności jakościowych.Raportowanie, analiza i komunikacja w zakresie reklamacji konsumenckich i klienckich. Wdrażanie działań mających na celu eliminację reklamacji.
  • Praca na rzecz podnoszenia świadomości jakościowej, doskonalenie jakości w produkcji.
  • Udział w projektach wdrożeniowych – nowe wyroby, opakowania, procesy.
  • Bieżąca współpraca w dziale jakości oraz z innymi funkcjami w Fabryce.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe  Preferowane Technologia Żywności, Towaroznawstwo, Zarządzanie Jakością, Biotechnologia.
  • Doświadczenie w pracy w obszarze jakości.
  • Wysokie umiejętności analityczne i  organizacyjne.
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego FSSC 22000 będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Szkolenia przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku.
  • Możliwość uzyskania nagród za pomysły dotyczące usprawnień w obszarze zatrudnienia.
  • Szeroki i atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku dla pracownika tzw. wczasy pod gruszą, oraz wypoczynku dla dzieci pracowników, dodatek z okazji świąt).
  • Atrakcyjny pakiet benefitów ( kartę multisport, Pracowniczy Fundusz Emerytalny, pakiet opieki medycznej z stomatologiem, firmowy sklepik pracowniczy, ubezpieczenie).