SPECJALISTA DS. REKRUTACJI I HR

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: zielonyVOLT.pl
  • Kontakt: Dział HR
  • Telefon: -
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
zielonyVOLT.pl, wiodący instalator rozwiązań opartych na OZE w sektorach klientów indywidualnych i biznesowych poszukuje samodzielnej i ambitnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów

OPIS STANOWISKA:

- Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i techniczne
- Aktywne pozyskiwanie kandydatów przy użyciu różnorodnych technik
- Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
- Współpraca z portalami ogłoszeniowymi
- Prowadzenie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych
- Współpraca z uczelniami, instytucjami i firmami rekrutacyjnymi
- Odpowiedzialność za proces onboardingu
- Zakładanie oraz prowadzenie teczek pracowniczych
- Wsparcie w zakresie kadr i płac

WYMAGANIA:

- Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnej realizacji procesów rekrutacyjnych (warunek konieczny)
- Wykształcenie wyższe, preferowana psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi
- Dobra znajomość pakietu MS Office
- Znajomość metod i technik skutecznego pozyskania kandydatów do pracy
- Znajomość prawa pracy i specyfiki umów
- Bardzo dobra organizacja pracy i wielozadaniowość
- Samodzielność i komunikatywność
- Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin
- Wiedza z zakresu kadr i płac będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie
- Niezbędne narzędzia pracy: laptop, smartfon
- Pakiet medyczny
- Miłą atmosferę pracy w dynamicznym środowisku i w pasjonującej, szybko rozwijającej się branży
- Wsparcie na każdym etapie pracy

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV.