SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH - SERWISANT WDROŻENIOWIEC

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PGB Human Resources
  • Kontakt: Wioletta Ziółkowska
  • Telefon: 539971156
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

PGB Human Resources dla swojego klienta, firmy zajmującej się sprzedażą, serwisem oraz obsługą sprzętu do automatycznej identyfikacji (m.in. drukarki, terminale, skanery i weryfikatory kodów, systemy kasowe) poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Technicznych – Serwisant wdrożeniowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • doradztwo techniczne,

  • dbanie o sprzęt zakupiony przez Klientów,

  • rozpoznawanie potrzeb Klientów,

  • pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu,

  • konfiguracja urządzeń,

  • działalność serwisowa.

Wymagania:
  • doświadczenie z w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie m.in. średnie (mile widziane: elektronika, informatyka),

  • znajomość zagadnień informatycznych – Windows, Android, itp.,

  • znajomość sprzętu AutoID,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu,

  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne szkolenia,

  • pracę w miłej atmosferze.