SPECJALISTA DS. PRODUKTÓW UBEZPIECZENIOWYCH

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

Specjalista ds. produktów ubezpieczeniowych

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

- planowanie rozwoju produktów ubezpieczeń grupowych,

- rozwój współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi przy negocjowaniu produktów ubezpieczeniowych,

- przygotowanie raportów, prezentacji oraz procedur,

- analiza i monitorowanie wyników sprzedażowych,

- współpraca w zakresie prowadzonych działań marketingowych (kampanie reklamowe).

Oczekujemy:

- doświadczenia w branży ubezpieczeniowej,

- wykształcenia min. średniego (mile widziani studenci finansów, ubezpieczeń),

- umiejętności szybkiego uczenia się,

- odpowiedzialności, samodzielności,

- bardzo dobrej znajomości MS Office (w tym MS Excel).

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- niezbędne narzędzia pracy,

- możliwość realizacji własnych pomysłów,

- ciekawą pracę w niekorporacyjnych relacjach,

- pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, zniżki do teatru oraz kina,

- biuro w dogodnej lokalizacji (znajdujemy się tuż obok Metro Centrum Nauki Kopernik).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez portal jober.pl