• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 000-5 000 PLN/m-c
  • Firma: Klaver sp z o o
  • Kontakt: Klaver
  • Telefon: +48570901414
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Manikiurzystka

Stanowisko: stylistka paznokci- manikiurzystka

Miejsce pracy: Warszawa, Ursus

WYMAGANIA:

§  Doświadczenie w zawodzie minimum rok

§  specjalista w branży paznokciowej, manicure, pedicure, hybryda, żel, akryl

§  osoba sympatyczna, odpowiedzialna, pracowita i doświadczona w pracy z klientem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

§  manicure, pedicure, hybryda, żel, akryl

§  przedłużanie paznokci

§  dezynfekcja i utrzymywanie czystości w salonie

§  mile widziana umiejętność wykonywania henny, laminacji brwi i rzęs

OFERUJEMY:

§  stale zatrudnienie i pełen zakres godzin

§  możliwość pracy w  nadgodzinach

Pomożemy Ci w organizacji transportu z każdego miejsca w Polsce.

 + 48 570 670 866

Dominika  +48 570 901 033 [email protected]

Kamila  +48 570 901 414 [email protected]

Izabela +48 570 901 913 [email protected]

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 !

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )