• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR Contact
  • Kontakt: Urszula Żyradzka
  • Telefon: 884729081
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wejherowo
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska

Kierownik Apteki Wejherowo

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
  • Zarządzanie personelem apteki.
  • Prowadzenie dokumentacji aptecznej zgodnie z procedurami.

Wymagania:

  • Uprawnienia do objęcia funkcji kierownika apteki.
  • Umiejętność zarządzania i motywowania zespołu.
  • Doskonała praca z pacjentem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Bardzo dobre wynagrodzenie oraz premie.
  • Specjalistyczne szkolenia rozwijające zawodowo oraz płynnie wprowadzające na stanowisko pracy.
  • Zestaw benefitów.

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów.

Miło nam będzie Ciebie poznać!

Twój konsultant to: Urszula Żyradzka
Numer telefonu: +48 884 729 081

E-mail: [email protected]

CAZ: 11828