DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR SIGMA
  • Kontakt: Martyna Steć
  • Telefon: 727555155
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wisła
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Konserwator
Opis stanowiska

  • zapewnienie obsługi technicznej obiektu,
  • wykonywanie drobnych prac budowlano - remontowych oraz instalacyjnych,
  • wykonywanie przeglądów i inspekcji urządzeń oraz instalacji w obiekcie,
  • dokonywanie bieżących napraw w obiekcie,
  • dbanie o obiekt oraz o teren w otoczeniu budynku,
  • efektywna współpraca z innymi działami hotelu.

Wymagania stanowiska

  • podstawowa wiedza w zakresie hydrauliki i elektryki,
  • umiejętność wykonywania prac ogólnobudowlanych,
  • dyspozycyjność i rzetelność,
  • zaangażowanie w pracę i samodzielność w działaniu,
  • kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane,
  • znajomość instalacji elektrycznych, sanitarnych, klimatyzacyjnych - mile widziane.

Oferujemy

  • stałą i stabilną pracę,
  • praca nowopowstałym obiekcie,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.