DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Starter24
  • Kontakt: Kinga
  • Telefon: Brzeziecka
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Firma Starter24 obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:o:

Audytor

Miejsce pracy: Wrocław, Polska

Starter24 to prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma z branży assistance z siedzibą w Poznaniu. Działamy na rynku od 2000 roku. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy sobie pozycję lidera. Jesteśmy wyłącznym partnerem ADAC w Polsce.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie, również studenci

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność czasowa w czasie realizacji audytów (dni robocze tygodnia i ewentualnie soboty)
  • Dostęp do Internetu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przeprowadzenie badania zgodnie z scenariuszem

  • ocena jakości obsługi klienta w jednej z placówek

OFERUJEMY:

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie badań Tajemniczego Klienta

  • elastyczny czas pracy- sam wybierasz godziny, w których wykonasz zadanie

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”