DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: RTP sp. z o.o.
  • Kontakt: Katarzyna
  • Telefon: 663909695
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zatrudnimy osobę na stanowisko Doradcy ds. Rynku Pierwotnego.

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy zlecenie lub umowy o współpracę,
- niezbędne narzędzia: telefon służbowy, programy do obsługi nieruchomości, stanowisko pracy w biurze w prestiżowej lokalizacji - centrum Wrocławia,
- system prowizyjny,
- elastyczny czas pracy,
- cykl bezpłatnych szkoleń,
- możliwość rozwoju,
- miłą atmosferę pracy,
- wsparcie doświadczonego Zespołu.

WYMAGANIA:
- mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości,
- wykształcenie minimum średnie,
- laptop,
- prawo jazdy,
- komunikatywność,
- dyspozycyjność,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- wysoka kultura osobista,
- zainteresowania w obszarze nieruchomości,
- zaświadczenie o niekaralności.

OPIS STANOWISKA:
- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z firmami deweloperskimi,
- obsługa klientów przy zakupie nieruchomości z rynku pierwotnego,
- analizowanie potrzeb klientów,
- pozyskiwanie nowych firm deweloperskich,
- profesjonalne doradztwo w zakresie nieruchomości,
- przygotowywanie i prezentacja oferty nieruchomości,
- koordynowanie procesu sprzedaży,
- współpraca z innymi doradcami i notariuszami,
- monitorowanie rynku nieruchomości,
- dbanie o dobry wizerunek firmy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: [email protected]