DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY DS. INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 850-5 000 PLN/m-c
  • Firma: SunSolar
  • Kontakt: Anna Karasek
  • Telefon: 782406982
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Firma SunSolar obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY DS. INSTALACJI

FOTOWOLTAICZNYCH

Miejsce pracy: Wrocław

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz
  • Kreatywność oraz komunikatywność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Mile widziana znajomość branży energetycznej oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie własnego zespołu sprzedażowego
  • Realizacje planów sprzedażowych
  • Spotkania z klientami
  • Sporządzanie raportów

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szybkiego awansu
  • Profesjonalne szkolenie wstępne oraz produktowe
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kartę MultiSport/LuxMed

Sunsolar działa w obszarach energii odnawialnej oraz sprzedaży, skupiając się w swoich działaniach na oferowaniu obecnym i przyszłym klientom innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z różnych form energii i podnosić jakość swojego życia.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”