• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: SEL-WORK Agencja Zatrudnienia
  • Kontakt: Recepcja
  • Telefon: 533 255 905
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista JAVA

Tytuł stanowiska: Java Developer

Lokalizacja: Wrocław

Praca zdalna: max. 2 dni w miesiącu

Branża: IT

Opis projektu:

Platforma służąca porozumiewaniu się banków i dostawców usług finansowych (zarówno B2B, jak i B2C). Jeśli Fintech do Ciebie przemawia, aplikuj.

Wymagania:

- 2-3 lata doświadczenia jako Java Developer

- znajomość Hibernate/Spring

- znajomość j. angielskiego

Obowiązki:

Projektowanie, tworzenie, rozwój i utrzymanie oprogramowania

Analiza potrzeb, wymagań i specyfikacji klienta, biznesu oraz użytkowników

Praca w międzynarodowym zespole projektowym

Praca z narzędziami projektowymi jak system kontroli wersji czy system śledzenia zadań

Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania

Proponowanie i optymalizowanie rozwiązań

Benefity:

Prywatna opieka zdrowotna

Pakiety socjalne

Lekcje języków obcych

Szkolenia specjalistyczne zewnętrzne oraz wewnętrzne szkolenia branżowe

Wynajęta sala raz w tygodniu w celu uprawiania sportów drużynowych

 Imprezy integracyjne

Warunki zatrudnienia: B2B

Start pracy: od zaraz