• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: NBCR Recruitment IT
  • Kontakt: Katarzyna Wolak- Majchrzak
  • Telefon: 607 129 237
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Junior C++ Developer

Zadania:
Zespół pracuje nad główną platformą obsługującą rynek ubezpieczeniowy. Zakres prac obejmować będzie tworzenie i utrzymywanie aplikacji. Klient tworzy nowe funkcjonalności biznesowe, a także zaawansowane narzędzia wspierające procesy wewnętrzne.
Do Twoich zadań będzie należeć analiza wymagań (w stałej komunikacji z analitykami), projektowanie, implementacja, testowanie oraz release oprogramowania. Może do nich również należeć tworzenie dokumentacji bardziej skomplikowanych partii systemu (zaimplementowanych własnoręcznie), rozwijanie procesów CI, tworzenie narzędzi na potrzeby pracy zespołu (skrypty, niewielkie programy).

Wymagania:

·         Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie

·         Umiejętności tworzenia aplikacji w C++ z ukierunkowaniem na jakość kodu

·         Doświadczenia akademickiego w programowaniu w C++ lub doświadczenia zawodowego nie przekraczającego roku

·         Zorientowania na szczegóły, zdolności analityczne i algorytmiczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów

·         Zdolność planowania i wykonywania pracy indywidualnie oraz jako członek zespołu

·         Dobre zdolności komunikacyjne

·         Umiejętność łatwego przyswajania nowej wiedzy

·         Ukończone studia wyższe: informatyka lub inny kierunek techniczny

Oferujemy:

·         Pracę w przyjaznej atmosferze, gdzie satysfakcja pracownika jest istotną wartością

·         Dołączenie do nowoczesnej organizacji odnoszącej sukcesy na rynkach europejskich

·         Pracę z nowymi technologiami i dobrymi praktykami (C++ 14, CI, CodeReview)

·         Bycie częścią ambitnego zespołu, składającego się z utalentowanych, młodych osób z pasją, dbających o jakość kodu

·         Prace nad różnorodnymi projektami

·         Wykorzystywanie umiejętności analitycznych, pomysłowości i Twojej wiedzy - zapewniamy rozsądny czas potrzebny do utrzymania wysokiej jakości kodu

·         Możliwości awansu

·         Wizyty w oddziałach w Londynie

·         Stały rozwój Twoich umiejętności - w każdym kwartale otrzymujesz czas na rozwój

·         wybranym przez siebie kierunku

·         Uczestnictwo w licznych wydarzeniach integracyjnych (także wyjazdowych)

 Zainteresowane osoby zapraszam do aplikacji: https://www.nbcr.pl/oferta/?offerid=Mzc0NTJfMF8xODE1_0