• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Kome Polska Sp.zo.o.
  • Kontakt: Maja Cegielska
  • Telefon: 888926172
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Jesteśmy generalnym wykonawcą wielkopowierzchniowych obiektów budowlanych. Od 14 lat na rynku polskim, oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie budownictwa przemysłowego. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko kierownika robót.

Miejsce pracy: Budowa w Wojkowicach (miejscowość pod Wrocławiem)

Zadania

  • kierowanie robotami drogowymi
  • nadzorowanie i koordynacja robót podwykonawców
  • przygotowywanie dokumentacji odbioru robót
  • nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją
  • kontrolowanie przestrzegania zasad BHP na budowie
  • monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac

Wymagania

  • co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialność, samodzielność i sumienność
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, AutoCad)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole

- uprawnienia nie są konieczne

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i nagrody
  • możliwość dłuższej współpracy po zakończeniu budowy
  • ciekawą pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • współpracę z najlepszymi ekspertami w branży

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV