• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: 1
  • Kontakt: Dział HR
  • Telefon: 713271837
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Twoje nowe miejsce pracy:

Stylowy hotel oferujący najwyższej jakości obsługę, doskonale urządzone pokoje noclegowe oraz nowoczesne sale konferencyjne.

Przejmij odpowiedzialność za:

  • wykonywanie zadań „złotej rączki” – dokonywanie drobnych napraw na terenie hotelu,
  • pomoc techniczną przy nagłaśnianiu imprez okolicznościowych i szkoleń,
  • pomoc w zmianie aranżacji wnętrz (przestawianie stołów oraz innych mebli),
  • odśnieżanie terenu przynależącego do hotelu za pomocą maszyn,
  • realizowanie zadania zleconych przez przełożonego.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

  • Wykształcenia min. zawodowego,
  • umiejętności organizacji pracy własnej,
  • odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • uprawnienia SEP do 1kV - mile widziane,
  • prawo jazdy kat. B.

Co zyskujesz?

  • pełnowymiarowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • różnorodność zleconych zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia,
  • dofinansowanie do wczasów nad morzem,
  • paczki na święta, paczki dla dzieci,
  • możliwość uzyskania dopłaty do karty Multisport.

Co zrobić, by do nas dołączyć?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, prześlij nam swoje aktualne CV za pomocą linku: https://hascolek.traffit.com/public/form/a/117

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Haston City Hotel Sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu 51-117, ul.  Irysowa 1-3 i Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. z siedzibą we Wrocławiu 51-131, ul. Żmigrodzka 242E udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji, zgodnie z RODO i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych.