DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 18-25 PLN/h
  • Firma: Agencja Pracy PIXY sp. z o.o.
  • Kontakt: Viktoria
  • Telefon: 601212113
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kucharz
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kucharz

Miejsce pracy: Wrocław

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie potraw zgodnie z menu restauracji;
  • Wykonywanie wszelkich prac pomocniczych w zakresie działalności kuchni;
  • Dbałość o estetykę i jakość wyprodukowanych potraw;
  • Obsługa urządzeń gastronomicznych;

NASZE WYMAGANIA:

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zaangażowania w powierzone obowiązki;
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Komunikatywność;
  • W przypadku osób z Ukrainy – znajomość języka polskiego lub angielskiego;

OFERUJEMY:

  • Umowa zlecenie;
  • Pracę na zmiany;
  • Wynagrodzenie: 18 - 25 PLN netto/h;
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pomagamy znaleźć noclegi;

Jeżeli uważasz, że ta praca jest dla Ciebie — aplikuj !

Po zapoznaniu się z aplikacjami skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”