• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 28-32 PLN/h
  • Firma: Work Stal
  • Kontakt: Aleksandra Antosik
  • Telefon: 880380858
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lakiernik przemysłowy

Poszukujemy lakierników do dużego projektu, wynagrodzenie do 32zł/h netto!

Oferujemy:

  • Pracę na stanowisku: Lakiernik,

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku europejskim,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Stawkę od 28 zł do 32zł na godzinę, na rękę,

  • Możliwość pracy w trybie nadgodzinowym.

Mile widziana umiejętność lakierowania metodą hydro-natryskową

Możliwość podnoszenia kwalifikacji/umiejętności w zakresie lakiernictwa

Zakres Obowiązków:

  • Wielkogabarytowe konstrukcje stalowe,

  • Lakierowanie elementów stalowych.

Miejsce pracy: Na hali lakierniczej

Lokalizacja: Wrocław

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres mailowy: [email protected]