• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Arche Consulting
  • Kontakt: Renata Kula
  • Telefon: 605 866 069
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Manager

Obowiązki:

  • procesowanie i koordynowanie zadań związanych z procesami zamknięcia (miesiąca, roku),
  • zarządzanie podległym zespołem (podział, delegowanie i egzekwowanie obowiązków, motywowanie pracowników),
  • przygotowywanie miesięcznych raportów oraz uzgodnień, wsparcie procesu zamknięcia miesiąca,
  • wsparcie eksperckie członków zespołu oraz rozwiązywanie pojawiających się problemów merytorycznych w obszarze GL,
  • udział w tranzycji procesów z UK,
  • udział w projektach związanych z usprawnianiem procesów.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku biznesowym,
  • min. 3 letnie doświadczenie w procesie R2R/GL,
  • doświadczenie w zarządzaniu lub koordynowaniu pracą ludzi,
  • znajomość IFRS,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • zorientowanie na usprawnianie procesów,
  • umiejętności analitycznego myślenia, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwości zdobycia lub kontynuowania doświadczenia w zarządzaniu zespołem w strukturach międzynarodowej firmy,
  • umowa o pracę,
  • udział w tranzycji procesów,
  • prywatna opieka medyczna,
  • programy sportowe,
  • współfinansowanie dojazdów do pracy,
  • ubezpieczenie grupowe.