• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 6 000 PLN/m-c
  • Firma: PlusJob Poland Sp. z o.o.
  • Kontakt: Joanna
  • Telefon: +48790623321
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310), będąca częścią duńskiej firmy Profil Match z główną siedzibą w Danii, z dużym powodzeniem działa na międzynarodowym rynku w zakresie rekrutacji. Wykorzystujemy wszystkie nieszablonowe sposoby rekrutacji, aby połączyć wiodące firmy z idealnymi kandydatami.

Dla swojego klienta, jednej z najbardziej uznanych firm zajmujących się obsługą i wynajmem pojazdów ciężarowych na terenie Polski i Europy, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Mechanik pojazdów

Opis stanowiska

- Serwis naczep, przyczep i samochodów ciężarowych

- Naprawy w zakresie mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki i hydrauliki

- Na początku współpracy praca mobilna u klientów, następnie praca stacjonarna w nowo utworzonym warsztacie

Wymagania:

- minimum rok doświadczenia w pracy na zbliżonym stanowisku przy naprawie pojazdów

- prawo jazdy kat B – warunek konieczny (kat C/E będzie dodatkowym atutem)

- dobra znajomość obsługi komputera

- zaawansowana znajomość języka polskiego (C1),

- mile widziana znajomość języka angielskiego (niewymagana)

- gotowość do podjęcia pracy mobilnej i dyspozycyjność

- umiejętność korzystania z literatury technicznej w języku obcym będzie dodatkowym atutem

Jeśli chcesz pracować w interesującym, pełnym wyzwań i rozwoju zawodzie, możemy Ci zaoferować:

- długoterminową współpracę

- pracę na pełen etat z możliwością nadgodzin

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

- bogaty pakiet benefitów (bony obiadowe, dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe, prywatna opieka medyczna)

- auto do celów służbowych

- możliwość rozwoju zawodowego poprzez podnoszenie kwalifikacji i uprawnień

- pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy przez obcokrajowców

Nie wahaj się i aplikuj, jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie – czekamy na Twoją kandydaturę!

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie agencji PlusJob Poland.”