• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 000-4 000 PLN/m-c
  • Firma: Punkt Przedszkolny "Przyjaciele Żyrafy"
  • Kontakt: Dyrektor Przedszkola
  • Telefon: 888 837 020
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Punkt Przedszkolny "Przyjaciele Żyrafy" to miejsce niezwykłe, w którym z przyjemnością spotykają się wszystkie dzieci. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli panuje w nim przyjemna, domowa atmosfera.

Poszukujemy energicznej i kreatywnej osoby, która dołączy do naszego zespołu jako:

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • realizowanie podstawy programowej,
  • planowanie pracy dydaktyczno – wychowawczej,
  • tworzenie planów miesięcznych,
  • ścisła współpraca z rodzicami,
  • prowadzenie obserwacji pedagogicznej i jej dokumentowanie,
  • ogólne obowiązki porządkowo – opiekuńcze,
  • organizowanie czasu wolnego dla dzieci.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe wymagane na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • umiejętności budowania dobrych relacji z dziećmi i rodzicami,
  • kreatywność i zaangażowanie w pracy z dziećmi.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w młodym zespole.