• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Interkadra
  • Kontakt: Interkadra
  • Telefon: 503102613
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego klienta- firmy UPM Raflatac Sp. z o.o. poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR JAKOŚCI

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne/Nowa Wieś Wrocławska (k.Wrocławia)
Nr ref: OPJ/0719/WR

Oferujemy:

- Pracę w fińskiej firmie UPM Raflatac Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra sp. z o.o. (możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez UPM Raflatac),
- Wynagrodzenie 3900 zł brutto/mc, a już po paru miesiącach pracy 4350 zł brutto/mc,
- Dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym,
- Wysokie premie kwartalne!
- Dojazd do miejsca pracy z Wrocławia linią komunikacji podmiejskiej nr 602.

Zadania:

- Kontrola wyprodukowanego laminatu pod kątem jakościowym,
- Ocena wizualna zgodności materiału,
- Zapisywanie danych oraz wyników badań kontrolowanego materiału do systemu,
- Obsługa urządzeń laboratoryjnych,
- Przeprowadzanie badań zgodnie z instrukcjami jakościowymi oraz BHP,
- Samodzielne podejmowanie decyzji dotyczących jakości wyprodukowanego laminatu.

Oczekujemy:

- Zdolności manualnych,
- Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności,
- Dokładności i rzetelności,
- Umiejętności podejmowania decyzji pod presją czasu,
- Dobrej organizacji pracy,
- J. angielskiego na poziomie podstawowym- mile widziane,
- Wykształcenia min. średniego,
- Wysokiej świadomości wymogów bezpieczeństwa pracy,
- Chęci pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 503 102 613 .

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.