• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Interkadra
  • Kontakt: Interkadra
  • Telefon: 503102613
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne, Nowa Wieś Wrocławska

Nr ref: OMU/0719/WR

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (nasz klient to firma z kapitałem skandynawskim),

  • Umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra sp. z o.o. (możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta),

  • Wynagrodzenie min. 3580 zł brutto/mc, po egzaminie zawodowym 4350 zł brutto/mc!

  • Dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym aż 500 zł brutto,

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkujących wyroby papierowe i foliowe oraz laminat,

  • Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów,

  • Obsługa urządzeń sterowanych przez panel dotykowy.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia przy obsłudze maszyn produkcyjnych,

  • Wykształcenia technicznego,

  • Wytrzymałości i dobrej kondycji fizycznej,

  • Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone obowiązki,

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym.

InterKadra Sp. z o.o.

ul. Rybacka 9, Wrocław

Tel. +48 503 102 613, mail: [email protected]

Szczegóły na www.interkadra.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następujących klauzul: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji." oraz "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy."