• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Metal Group
  • Kontakt: Mariusz Kowalski
  • Telefon: +31 626 921 080
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Metal Group Sp z o.o.

Oferowana przez nas praca za granicą to nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, darmowe zakwaterowanie i dojazd do pracy, ale także regularne zjazdy do Polski. Co więcej, oferując Państwu pracę za granicą zapewniamy, również opiekę polskiego koordynatora na miejscu zatrudnienia.

Zapraszamy!

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska:

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy fachowca do obsługi maszyn oraz małych napraw.

Wymagania:

- chęć do pracy
- znajomość języka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki finansowe,
- Polską umowę o pracę,
- Regularne zjazdy do Polski,
- Darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do pracy,
- Opiekę polskiego koordynatora na miejscu,
- Odzież roboczą.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.