• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Dollarro Sp. z o.o.
  • Kontakt: Jakub Zygmunt
  • Telefon: +48501085956
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Zdalnie z Wrocławia lub w biurze we Wrocławiu

Dollarro.com jest jednym z najciekawszych startupów Fintech na świecie.

Przeszliśmy akceleracje w ReaktorX.com.

Byliśmy  zwycięzcą Startup Games zorganizowanych przez Ambasadę Brytyjską w Google Campus.

Jesteśmy super zespołem dążącym do osiągniecia wspólnych celów.

Jesteśmy Partnerem Microsoft.

I szukamy Ciebie, abyś do nas dołączył/dołączyła!

Witamy w świecie FinTech i wymiany walut online!

Rola

  • Szansa na posiadanie wpływu na kształ przyszłości produktów
  • Możliwość współpracy bezpośrednio z Prezesem Spółki
  • Analiza konkurencji
  • Testy softweru
  • Elementarna analiza
  • Najnowsze technologie
  • HubSpot CRM
  • Office 365 (Outook, Word, Excel, Power Point, Microsoft Teams)
  • Trello
  • Agile Scrum
  • Google Analytics
  • Cyfrowy marketing (Facebook Ads, Google Ads)
  • Kanban
  • Rozwój biznesu
  • Zadania w Back office
Wymagania
  • Musisz się szybko uczyć
  • Musisz mieć motywację do realizacji celów
  • Elementarne zdolności analityczne
  • Umiejętność szybkiego liczenia
  • Podstawowy angielski z możliwością rozwoju w tym zakresie
  • Umiejętność pracy niezależnej
  • Studenci mile widziani (Tylko studia zaoczne lub podypomowe w weekendy. Studia dzienne nie!)
  • Dyspozycyjność 9:00-17:00 w dni pracujące (weekendy wolne)
Oferujemy
  • Mozliwość nauki wielu zagadnień
  • Stabilny kontrakt na Umowę o Pracę po 6 miesiącach płatnego Stażu jako Specjalista Fintech
  • Możliwość pracy zdalnej np. z domu
  • wsparcie naszego zespołu
  • treningi
  • referencje po odbytym stażu
  • wyjścia integracyjne
  • wynagrodzenie i udziały w spółce w przyszłości
To jest doskonala okazja jeśli chcesz pracować w typowo startupowym środowisku.
Musisz być ambitny/ambitna, aby pracować w lepszym świecie - świecie startupów.

Jeśli to Ty, to aplikuj!

Prześlij nam swoje CV (Linkedin lub Goldenline mile widziane).

Sprawdz też aktualne ofety na naszej stronie dollarro.com.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).