POSZUKIWANE AMBASADORKI / BAW SIĘ I ZARABIAJ WIELKĄ KASĘ !!!!

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 40-80 PLN/h
  • Firma: Staplesz
  • Kontakt: Filip Miętek
  • Telefon: 661441683
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

LOKALIZACJA

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Poszukiwane AMBASADORKI / baw się i zarabiaj WIELKĄ KASĘ !!!!
Wrocław - Rynek
40zł/ h
Obowiązki:
informacja klienta o promocjach,
roznoszenie wejściówek,
Wymagania:
status studenta lub pożądane osoby 18 - 26. roku życia,
dyspozycyjność do pracy minimum 3 dni w tygodniu,
zaangażowanie,
możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:
terminową wypłatę wynagrodzenia,
elastyczne warunki zatrudnienia - umowę-zlecenie,
pracę w popularnej sieci,
Ty decydujesz ile chcesz z nami pracować,
miłą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane proszę o KONTAKT W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ z dopiskiem "ambasador"

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"