REKRUTER (M/K) ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Agencja Pracy Koncepcja
  • Kontakt: Marzena Jaglińska
  • Telefon: 791080654
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: rekruter (m/k)

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • kontakty z pracodawcami,
  • przygotowywanie formularzy preselekcyjnych,
  • poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • tworzenie profili kandydatów,
  • przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • prowadzenie bazy kandydatów,
  • przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz osobistych spotkań w biurze oraz w terenie,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
  • raportowanie do przełożonych,
  • inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe (np. psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • płynna znajomość języka niemieckiego - warunek obligatoryjny,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • elokwencja,
  • zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • dążenie do realizacji wyznaczonych celów,
  • kreatywność, samodzielność,
  • gotowość do pracy także w godzinach wieczornych lub w weekendy (zamiennie dzień wolny w tygodniu),
  • skrupulatność, dokładność, terminowość i silna motywacja,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji kandydata,
  • stabilną pracę w średniej wielkości lokalnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju i samorealizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus prowizje,
  • możliwość awansu i doskonalenia zawodowego,
  • możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem potrzeb kandydata,
  • możliwość świadczenia pracy na odległość.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: [email protected]

AGENCJA PRACY KONCEPCJA

UL. PODWALE 62A/2

50-010 WROCŁAW

Tel. 791 080 654