DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca zdalna
  • Pensja: 1 000-8 000 PLN/m-c
  • Firma: Projekt Internetowe Możliwości
  • Kontakt: Dawid Bulanda
  • Telefon: 669223838
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Poszukujemy osób do współpracy przy Projekcie Internetowym w zakresie prowadzenia działań reklamowych na portalach społecznościowych jak i forach / portalach dyskusyjnych .

Nie potrzebujesz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

Projekt jest bezinwestycyjny .

W pierwszym tygodniu możliwość zrobienia średnio 1300 zł.

Pracę można wykonywać zdalnie, przy maksymalnym nakładzie 1-2h dziennie.

Wymagania:
- ukończone 18 lat,
- dostęp do Internetu,
- motywacja do pracy,
- samodyscyplina (od tego zależy Twoje wynagrodzenie),
- umiejętność pracy w zespole i współdziałanie.

Oferujemy:
- elastyczny grafik dopasowany do Twoich indywidualnych preferencji,
- niezbędne narzędzia pracy,
- szkolenia w formie e-platformy,
- wysokie wynagrodzenie,
- pełne wsparcie działów IT, marketingu i reklamy,
- własną stronę internetową.

Obowiązki:
- prowadzenie działań promocyjno-reklamowych dla Firm/Spółek zewnętrznych oraz promowanych przez nią produktów,
- pozyskiwanie partnerów komercyjnych do prowadzonych akcji promocyjnych,
- nadzorowanie poprawności działań reklamowych na własnych witrynach internetowych.

Osoby zainteresowane proszę o wiadomość na email - wyślę więcej szczegółów.