• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Grupa AF Sp. z o.o.
  • Kontakt: Mariusz Pajda
  • Telefon: 794090903
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Grupa AF to marka specjalizująca się w kompleksowym wsparciu firm w zakresie IT, marketingu i doradztwa biznesowego. Prowadzimy projekty i wdrażamy rozwiązania, pomagając firmom zwiększać konkurencyjność, podnosić efektywność działania oraz realizować założone cele.

Jako firma składająca się głównie z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, promujemy wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. PR

 Zadania:

- udział w opracowywaniu i wdrażaniu strategii marketingowej firmy

- działania w zakresie Public Relations, Media Relations i CSR

- kreowanie wizerunku biznesowego Zarządu firmy

- współorganizacja wydarzeń z udziałem mediów

- przygotowywanie i opracowywanie informacji prasowych, odpowiedzi i komunikatów dla prasy

- prowadzenie projektów z zakresu komunikacji zewnętrznej

- utrzymywanie stałych, bliskich kontaktów z wybranymi grupami opiniotwórczymi jak: dziennikarze, władze lokalne, uznane ośrodki naukowe itd.

- przygotowywanie materiałów prasowych na temat bieżącego funkcjonowania i sukcesów firmy

- przygotowywanie odpowiednich materiałów dla członków Zarządu i pracowników firmy

Nasze oczekiwania:

- doświadczenie w kreowaniu wizerunku firmy na rynku

- doświadczenie w Personal Brandingu

- umiejętność swobodnego i poprawnego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie

- lekkie pióro, umiejętność redagowania tekstów

- doświadczenie na stanowisku PR lub dziennikarskim w prasie regionalnej lub ogólnopolskiej

- doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z dziennikarzami

- znajomość zagadnień z zakresu: reklamy, komunikacji elektronicznej i marketingu

- inicjatywa, kreatywność, odpowiedzialność i samodzielność

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, prywatne ubezpieczenie medyczne

- przygotowujemy do zadań – szkolimy i dostarczamy narzędzia

- wspieramy poprzez współpracę przy budowaniu marki naszej firmy

- monitorujemy rozwój i wspieramy go – poprzez spotkania, konferencje itp..

- dajemy możliwość wdrażania własnych pomysłów

- praca w systemie Home office

Z uwagi na specyfikę działalności naszej firmy oraz misję Grupy AF zapraszamy również kandydatów z niepełnosprawnością.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected]

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych.”  Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych Kandydatów jest Grupa AF Sp. z o.o. Wrocław, ul. Gwiaździsta 62/12/2, udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do celów rekrutacji; Dane osobowe Kandydatów są gromadzone i przetwarzane w celach związanych z prowadzeniem przez Grupa AF rekrutacji; Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich uzupełniania, uaktualniania, prostowania oraz żądania czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub usunięcia.