SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (WOJ. DOLNOŚLĄSKIE - HOME OFFICE)

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
  • Kontakt: Grażyna Nowak
  • Telefon: 608744473
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta stolarki budowlanej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (woj. dolnośląskie)

(kod ref. S/DŚL/2019)

Lokalizacja: home office

Obowiązki:

• pozyskiwanie klientów na terenie województwa dolnośląskiego;
• obsługa i utrzymywanie relacji z klientami;
• rozmowy telefoniczne z klientami, monitorowanie potrzeb, informowanie o ofercie;
• przygotowywanie ofert oraz kalkulacji.

Wymagania:

• doświadczenie w branży stolarki otworowej,
• wysoka komunikatywność;
• kreatywność, samodzielność w działaniu;
• dobra znajomość obsługi komputera MS Office;
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• stabilne zatrudnienie;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• niezbędne narzędzia pracy;
• dużą swobodę działania;
• ofertę produktową dopasowaną do rynku.