SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW Z J. NIEMIECKIM

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: CE DRIVER
  • Kontakt: Maria Kaszowska
  • Telefon: 784310100
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Agencja zatrudnienia CE DRIVER z siedzibą we Wrocławiu, której podstawową działalnością jest świadczenie usług rekrutacyjnych dla zagranicznych firm transportowych,

poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. projektów z j. niemieckim

Główny zakres obowiązków:

  • nawiązywanie współpracy z niemieckimi kontrahentami,
  • kontakt z firmami związany z zatrudnieniem kandydatów na poszczególne stanowiska,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z zagranicznymi partnerami

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie / współpracę,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość pracy w systemie home-office,
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki,
  • pomoc w rozwoju kompetencji zawodowych,
  • wyjazdy na konferencje i szkolenia połączone z integracją,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • doświadczenie w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami,
  • zaangażowanie w osiąganie założonych celów,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office

Mile widziane, lecz niewymagane:

  • znajomość branży transportowej / zainteresowanie branżą TSL,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy z procesami z obszaru HR

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy: [email protected]

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.