SPECJALISTA DS. REKRUTACJI / KOORDYNATOR ZESPOŁU REKRUTERÓW (RYNEK NIEMIECKI I POLSKI)

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Agencja Pracy Koncepcja
  • Kontakt: Marzena Jaglińska
  • Telefon: 71 3438073
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Specjalista ds. rekrutacji

Koordynator zespołu rekruterów

rynek niemiecki i polski

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • ·         samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • ·         kontakty z pracodawcami,
  • ·         przygotowywanie formularzy preselekcyjnych,
  • ·         poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • ·         tworzenie profili kandydatów,
  • ·         przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • ·         prowadzenie bazy kandydatów,
  • ·         przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz osobistych spotkań w biurze oraz w terenie
  • ·         utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
  • ·         raportowanie do przełożonych,
  • ·         inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska.

Wymagania:

  • ·         preferowane wykształcenie wyższe (np. psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • ·         płynna znajomość języka niemieckiego - warunek obligatoryjny,
  • ·          doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • ·         wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • ·         elokwencja,
  • ·         zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • ·         umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • ·         dążenie do realizacji wyznaczonych celów
  • ·         kreatywność, samodzielność,
  • ·         gotowość do pracy także w godzinach wieczornych lub w weekendy (zamiennie dzień wolny w tygodniu),
  • ·         skrupulatność, dokładność, terminowość i silna motywacja,
  • ·         dyspozycyjność,
  • ·         mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

  • ·         umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji kandydata,
  • ·         stabilną pracę w średniej wielkości lokalnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • ·         możliwość rozwoju i samorealizacji,
  • ·         atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus prowizje,
  • ·         możliwość awansu i doskonalenia zawodowego,
  • ·         możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem potrzeb kandydata,
  • ·         możliwość świadczenia pracy na odległość.

Sposób aplikowania:

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail:

[email protected]

W cv prosimy umieścić klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: [email protected]

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Marzena Jaglińska

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

Tel.791080654