SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ I WPROWADZANIA DANYCH

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Interkadra
  • Kontakt: Interkadra
  • Telefon: 503102613
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

SPECJALISTA DS. Rozliczeń i wprowadzania danych

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Bierutowska

Nr ref: SDR/0719/WR

Opis stanowiska pracy:

  • praca z różnymi aplikacjami,

  • uzupełnianie dokumentów,

  • tworzenie raportów,

  • kontakt z klientem,

  • wprowadzanie do systemu danych o przesyłkach,

  • wyjaśnianie raportów dotyczących rozliczeń.

Wymagania:

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Excel; Outlook),

  • Nastawienie na realizację postawionych celów,

  • Sumienność i umiejętności analityczne,

  • Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. (pełny ZUS, płatne urlopy wypoczynkowe ),

  • stabilną i długotrwałą współpracę z naszym Klientem,

  • wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia do 20 %,

  • pracę w równoważnym czasie pracy w godzinach 15:00-23:00,

  • stałą opiekę koordynatora InterKadra,

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie.

InterKadra Sp. z o.o.

ul. Rybacka 9, Wrocław

Tel. 503 102 613, mail: [email protected]

Szczegóły na www.interkadra.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.