PRACOWNIK MAGAZYNOWY Z UPRAWNIENIAMI SEP

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: During Polska Sp. z o.o.
  • Kontakt: Katarzyna
  • Telefon: 570 445 821
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Firma DURING POLSKA SP. Z O.O. (ATP15357) obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

z uprawnieniami (UDT wózki widłowe + SEP)

Miejsce pracy: Wrocław, Polska

WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie przy pracach w centrach logistycznych
  • Uprawnienia SEP do 1kV;
  • Obsługa komputera.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikacja parametrów akumulatorów;
  • pakowanie towaru;
  • przestrzeganie BHP.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • pracę w systemie zmianowym.

During Polska Sp. z o.o. jest agencją pracy tymczasowej wpisaną do rejestru pod numerem 15357.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”